Co nam daje nowa płyta Novatel 555 kanałów?

Aktualności

Wymogi dla pomiarów wysokiej precyzji pozycjonowania GNSS są coraz bardziej złożone. Klienci pracują i wymagają pozycjonowania w miejscach coraz bardziej ekstremalnych w warunkach czy terenie, który może być objęty celowym lub przypadkowy zakłóceniem sygnału.Aby pomóc zaspokoić potrzebę zwiększenia niezawodności i dostępności pomiarów, Novatel i jego inżynierowie opracowali OEM7 ™, nowej generacji platformę dla Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GNSS) która  zastosowana jest w odbiornikach grupy Hexagon.
 
OEM7  zapewnia zaawansowane możliwości, tak by nasi klienci mogli wykonać nawet najbardziej  wymagające zadania i by były otwarte na technologie przyszłości takie jak  (PPP) i gotowe na wykrywanie interferencji tak aby zapewnić użytkownikom sygnał w najtrudniejszym terenie z zachowaniem precyzji. Odbiorniki z nową płytą OEM7 skanują częstotliwości GNSS wykrywając możliwe zakłócenia i je blokując, jednocześnie dobierają najlepsze rozwiązanie do osiągnięcia wysokiej dokładności,są otwarte także na współpracę z systemami bezzałogowymi.
 
OEM7 oferuje przetwarzanie multi-GNSS, sygnałów wysokiej precyzji, które mogą obsługiwać wszystkie-częstotliwości sygnałów z GPS, GLONASS, Galileo i Beidou.
W rzeczywistości, częstotliwości OEM7 są w stanie śledzić wszystkie obecne i nadchodzące konstelacje GNSS oraz sygnały dostępne w przyszłości oraz obsługuje maksymalnie 555 kanałów, które można skonfigurować na wiele sposobów.
Inwestując dziś inwestuj w technologię przyszłości