Mapper

 

 

Nowy YellowScan Mapper to system przeznaczony dla UAV LiDAR oparty na technologii Livox.

System YellowScan Mapper UAV LiDAR jest wyposażony w wysokowydajny skaner laserowy Livox Horizon, zintegrowany z  Applanix IMU. Dzięki dużej gęstości punktów ten czujnik  pozwala naszemu systemowi LiDAR na łatwe latanie na wysokości 70m AGL, przy 120-metrowym pokryciu. Lecąc z prędkością 70m AGL, 10 m/s, będziesz w stanie zmapować 10ha w 3 minuty.

          Kluczowe cechy

Najlepszy stosunek ceny do jakości i wydajności

Wysoka gęstość punktów oraz wysoka dokładność i precyzja

Niska waga

Gotowy pod klucz i prosty w obsłudze

Własne zasilanie

Gotowy do montażu na dowolnym UAV, nie tylko DJI UAV

          Użyte technologie

Livox Horizon Laser Scanner

Applanix APX-15 IMU

Precyzyjna antena GNSS

           Integracja

Wielowirnikowiec UAV

Skrzydło UAV

Helicopter UAV

Funkcjonalności

 

 

Dobierz platformę do swojego Mappera

Podłącz system Mapper LiDAR do swojego DJI poprzez Skyport. Mapper jest kompatybilny z DJI M300… ale nie tylko. Jeśli masz już M300 lub M600, mamy dedykowane mocowanie do podłączenia Mapper LiDAR do twojego UAV.

Niezawodne zasilanie … Wraz z YellowScan Mapper dostarczany jest zestaw 2 certyfikowanych na całym świecie baterii.

Mają wysoką wydajność i można je łatwo wymienić w terenie, aby uzyskać większą produktywność.

Masz 3 różne sposoby zasilania YellowScan Mapper. Możesz użyć:

  • Skyport (na DJI M300 UAV)
  • Zewnętrzne źródło zasilania z dedykowanym portem (zasilanie UAV)
  • Zasilanie własne YellowScan Mapper LiDAR

Po prostu wyląduj, wyjmij pierwszy zestaw baterii i wymień go na nowy. Znowu start! YellowScan Mapper gotowy jest na 1h30 pracę z własną baterią.

Nie przegap niczego przed powrotem do biura.

Transmisja danych LiDAR podczas lotu jest możliwa dzięki dedykowanemu portowi. YellowScan Mapper jest kompatybilny z LiveStation, umożliwiając wizualizację na żywo oraz gromadzenia danych LiDAR. Twoja misja musi zakończyć się sukcesem.

Noś swojego lidara w plecaku!

Korzystając z kompaktowego i lekkiego systemu LiDAR, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby mieć plecak.

W tym plecaku o twardej skorupie z niestandardową pianką, z łatwością możesz nosić swój LiDAR ze wszystkim, czego potrzebujesz (system LiDAR, oprogramowanie, baterie, laptop, przechowywanie danych). Ten plecak ma rozmiar podręczny, aby zmieścić się w każdym schowku nad głową w samolocie.

Konfiguracja urządzenia powinna być prosta i wydajna

Diody LED wskazują stan systemu LiDAR, a do obsługi służy 1 pojedynczy przycisk. Jak zwykle postępowaliśmy zgodnie z filozofią „Wystarczy nacisnąć żółty przycisk”.

Przechowywanie danych nie jest problemem.

 Nie musisz łączyć się z systemem LiDAR aby gromadzić dane. Po prostu wyjmij pamięć USB i przejdź do komputera. Gdy masz dwa pendrive’y USB, pomaga, jest jeszcze szybciej, ponieważ wystarczy wylądować i wystartować z drugim USB. Wydajność pracy jest dla nas ważna! Za pomocą jednego klucza pamięci USB możesz przechowywać dane LiDAR z 3-godzinnego nalotu.

Optymalizacja temperatury systemu LiDAR!

Zoptymalizowaliśmy zarządzanie temperaturą dzięki podwójnemu wlotowi powietrza(zarządzanie przepływem powietrza) dla lepszej cyrkulacji. Mapper można używać w temperaturach od -20°C do + 40°C.

Powiedziałeś, podwójny sensor?

Zaprojektowaliśmy nowy, unikalny port wewnętrzny dla kamery RGB. W razie potrzeby będziesz mógł podłączyć kamerę dla pokolorowania chmury.

Twoje narzędzie pomiarowe jest niezawodne i chronione! Zaprojektowaliśmy maskę ochronną, aby uniknąć uszkodzenia szyby skanera laserowego podczas transportu.

A jeśli zapomnisz usunąć ochrony, YellowScan Mapper powie ci o tym: istnieje system wykrywania ostrzegający cię przed rozpoczęciem misji.

Ochrona IPW55

YellowScan Mapper ma ochronę IPW55, co oznacza, że ​​deszcz nie jest problemem podczas zbierania danych: masz czas na lądowanie. Czasami możesz rozpocząć lot bez deszczu przy dobrej pogodzie, która jednak „zapowiada deszcz”. Jeśli podczas lotu zacznie padać, nie ma problemu z powrotem do domu.

Twój LiDAR jest bezpieczny. System LiDAR wyposażony jest w antypoślizgowe gumowe podkładki. Możesz odłożyć swój system bez obawy o jego uszkodzenie.

Wysokiej jakości antena GPS

Dostarczona antena GNSS jest w stanie odbierać lepszy sygnał z GPS L1 / L2 / L5 / pasmo L, GLONASS G1 / G2 / G3, BDS B1 / B2 / B3, Galileo E5a / E5b / E6 / E1. Posiada stopień ochrony IP-67 przed kurzem i wodą oraz konstrukcję o niskiej odporności na wiatr.

Dobrej jakości antena GNSS jest niezbędna, aby uzyskać wysoką dokładność georeferencyjną chmury punktów. Zasługujesz na to.

Hardware

YellowScan Mapper

1 Ładowarka plus 2 baterie

1 GNSS antena

2 USB pamięć

1 pojemnik transportowy

Dokumentacja

Pakiet zawiera

Software

Applanix POSPac UAV

YellowScan CloudStation

Usługi

Wsparcie

 Certyfikat kalibracji

1 rok gwarancji

Szkolenie

Zapewniamy pomoc w ubezpieczeniu

Artykuły

Mówiąc o metodach pozyskiwania chmury punktów, nie jest to kwestią wyboru LiDAR kontra fotogrametria, ponieważ obie mają swoje zalety i wady.

Tak naprawdę chodzi o to, która metoda jest najbardziej odpowiednia dla danego zastosowania.

6 krytycznych punktów dla doskonałej integracji UAV LiDAR

Co należy wziąć pod uwagę, aby pomyślnie zintegrować UAV LiDAR?

ZADZWOŃ: +48 500 151 500

lub napisz do nas:


    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 244 36 61. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności