NOWOŚĆ

X-TILT - Poznaj najnowszą funkcję oprogramowania X-PAD Ultimate

X-TILT i pomiary GNSS z wychyleniem tyczki w dwóch kierunkach

Dual tag to metoda pomiaru niedostępnych punktów za pomocą GPS przy użyciu  inklinometru dostępnego w Zenith35. Dzięki X-TILT, Dual tag jest teraz dostępny dla wszystkich modeli odbiorników GNSS marki GeoMax.

Metoda pomiaru Dual tag wymaga pomiaru punktu poprzez wychylenie tyczki w dwóch kierunkach i zarejestrowania danych odpowiednio dla danego położenia, współrzędne punktu wyliczane są automatycznie

X-TILT i pomiary TPS z wychyleniem tyczki w dwóch kierunkach

Bazując na doświadczeniu zdobytym przy pomiarach GNSS z wykorzystaniem metody Dual Tag, oferujemy teraz to samo rozwiązanie dla tachimetrów.

Z X-TILT możliwy jest pomiar niedostępnych punktów poprzez wychylenie tyczki z lustrem w dwóch kierunkach i zarejestrowania pomiaru dla danego położenia, współrzędne punktu wyliczane są automatycznie.

WYDAJNY, KOMPLEKSOWY, DOKŁADNY

X-PAD Ultimate to wysokiej klasy, modułowe, dostosowane do wszelkich zadań topograficzno geodezyjnych oprogramowanie polowe. Realizacja, pomiary katastralne, kontrola BIM, drogi, batymetria i GIS.
Działając na systemie Android, wprowadza najlepsze rozwiązania i standardy do pomiarów terenowych.

X-PAD Ultimate zapewnia najwyższą produktywność w terenie i doskonałą integrację między przyrządami Dostępny w dwóch wersjach: dla geodetów i dla firm budowlanych. X-PAD Ultimate oferuje zarówno nowoczesne środowisko pracy, jak i zestaw dedykowanych aplikacji.

X-PAD Ultimate jest stale aktualizowany i przekonuje doskonałą równowagą między przejrzystą strukturą, wymiennością danych i wysoką funkcjonalnością.

Przykładowe funkcjonalności X-PAD Ultimate

Video

Zapytaj o ten produkt


    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 244 36 61. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności