Kariera

!! REKRUTUJEMY NA NOWE STANOWISKO !!

Inżynier Sprzedaży  woj. wielkopolskie, lubuskie

W związku z permanentnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata /ki  na stanowisko Inżyniera Sprzedaży!

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • aktywna sprzedaż instrumentów geodezyjnych marki Geomax i innych
  • indywidualna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • wdrażanie nowych technologii pomiarowych u Klienta

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • umiejętność analizowania problemów z różnych perspektyw
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • lubisz samodzielnie i odpowiedzialnie realizować zadania do samego końca
  • dostrzegasz możliwości tam gdzie inni widzą ograniczenia
  • masz pozytywne nastawienie do pracy
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • jesteś samodzielny i zaangażowany
  • łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz umiejętności utrzymywania dobrych, stałych relacji z Klientami
  • doświadczenie w branży geodezyjnej będzie dodatkowym atutem

Nie zwlekaj, daj nam szansę poznać siebie i wyślij do nas swoją aplikację!

Co zyskujesz przychodząc do nas?

  • pracę w zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system szkoleń, który skutecznie podnosi Twoje kompetencje zawodowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@geoline.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „