Masz pytania? Zadzwoń
+ 48 32 244 36 61

Kariera

!! REKRUTUJEMY NA NOWE STANOWISKO !!

Inżynier Sprzedaży  woj. warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie i podlaskie

W związku z permanentnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata /ki  na stanowisko Inżyniera Sprzedaży!

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • aktywna sprzedaż instrumentów geodezyjnych marki Geomax i innych
  • indywidualna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • wdrażanie nowych technologii pomiarowych u Klienta

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • umiejętność analizowania problemów z różnych perspektyw
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • lubisz samodzielnie i odpowiedzialnie realizować zadania do samego końca
  • dostrzegasz możliwości tam gdzie inni widzą ograniczenia
  • masz pozytywne nastawienie do pracy
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • jesteś samodzielny i zaangażowany
  • łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz umiejętności utrzymywania dobrych, stałych relacji z Klientami
  • doświadczenie w branży geodezyjnej będzie dodatkowym atutem

Nie zwlekaj, daj nam szansę poznać siebie i wyślij do nas swoją aplikację!

Co zyskujesz przychodząc do nas?

  • pracę w zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system szkoleń, który skutecznie podnosi Twoje kompetencje zawodowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@geoline.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Geoline sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Konsultant/ka ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Zabrze

Dołącz do Nas aby wspólnie napisać historię prężnie rozwijającej się firmy Geoline – strategicznego partnera marki Geomax w Polsce!!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • pierwszy kontakt z kontrahentem, udzielanie informacji,
  • przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz e-mailowych,
  • obsługa zamówień,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne (geodezja, budownictwo)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • sumienność, systematyczność, operatywność i samodzielność w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa komputera ze znajomością środowiska MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziana znajomość programu fakturowego enova365 i środowiska internetowego,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system szkoleń,
  • rozwój zawodowy w firmie zarządzanej w oparciu o standardy europejskie

Nie spełniasz określonych przez Nas wymagań ale sądzisz, że jesteś osobą, która pasowałaby do firmy Geoline i chcesz wspólnie z Nami budować świadomość marki Geomax w Polsce – aplikuj teraz!

Nie martw się jeżeli nie posiadasz jeszcze doświadczenia zawodowego wystarczy, że jesteś otwarty i masz pozytywne podejście do nowych sposobów myślenia i działania – dołącz do Nas, a My Ci we wszystkim pomożemy! A może Ty czegoś nauczysz Nas – również jesteśmy otwarci na zdobywanie nowej wiedzy i inicjowanie nowych strategii w jakie może wejść firma!

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać na adres: praca@geoline.pl