NOWOŚĆ

Poznaj kolejne funkcje oprogramowania X-PAD Ultimate

Pamiętasz jak ostatnio opisywaliśmy nową funkcjonalność w oprogramowaniu X-PAD Ultimate? Zaciekawiła Cię funkcja X-TILT i pomiary GNSS z wychyleniem tyczki w dwóch kierunkach?

Mamy dla Ciebie więcej nowości… Już dziś skorzystaj z aktualizacji  oprogramowania  w ramach pakietu X-PERT i ciesz się nowymi funkcjami w X-PAD Ultimate!

Kliknij i sprawdź kolejne nowości oprogramowania X-PAD!

Ciesz się funkcją pochyłomierza X-TILT zarówno w tachimetrze, jak i na dowolnym odbiorniku GeoMax!

X-PERT - WYDOBĄDŹ Z X-PADA TO CO NAJLEPSZE

X-PERT to pakiet aktualizacji, który zapewni Ci w ramach jednej opłaty dostęp do wszystkich nowości i usług jakie będą się pojawiać w oprogramowaniu X-PAD Ultimate!

  • Najnowsza wersja oprogramowania, dostosowana do najnowszych trendów
  • Automatyczne udostępnianie wszystkich dostępnych wersji i aktualizacji oprogramowania podczas okresu ważności
  • Darmowy pierwszy rok z możliwością płatnego odnowienia lub przedłużenia

WYDAJNY, KOMPLEKSOWY, DOKŁADNY

X-PAD Ultimate to wysokiej klasy, modułowe, dostosowane do wszelkich zadań topograficzno geodezyjnych oprogramowanie polowe. Realizacja, pomiary katastralne, kontrola BIM, drogi, batymetria i GIS.
Działając na systemie Android, wprowadza najlepsze rozwiązania i standardy do pomiarów terenowych.

X-PAD Ultimate zapewnia najwyższą produktywność w terenie i doskonałą integrację między przyrządami Dostępny w dwóch wersjach: dla geodetów i dla firm budowlanych. X-PAD Ultimate oferuje zarówno nowoczesne środowisko pracy, jak i zestaw dedykowanych aplikacji.

X-PAD Ultimate jest stale aktualizowany i przekonuje doskonałą równowagą między przejrzystą strukturą, wymiennością danych i wysoką funkcjonalnością.

Przykładowe funkcjonalności X-PAD Ultimate

Video

Zapytaj o ten produkt


    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 244 36 61. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności