ODBIORNIK GEODEZYJNY TRIMBLE 5800 – pełny zestaw

Trimble 5800 – zintegrowany odbiornik GPS oparty o sprawdzone rozwiązanie płyty głównej Maxwell 4, które zapewnia bardzo precyzyjne pomiary w różnych warunkach terenowych. Odbiornik umożliwia śledzenie sygnałów GPS. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację z kontrolerami polowymi. Odbiornik cechuje się również niskim poborem mocy – czas pracy na bateriach nawet 11h. Spełnia normę IPX7 tj: wytrzymuje zanurzenie w wodzie na głębokość 1m. Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania umożliwia pracę w trudnych warunkach terenowych. Wyposażony w panel LED [ stan b. dobry ] sygnalizujący odbiór sygnałów, poziom zasilania oraz odbiór danych korekcyjnych. Renomowana marka gwarantuje iż oferowany odbiornik gwarantuje wysoką jakość i precyzję pomiarów.

Wybrane dane techniczne: 
– dokładność pomiaru RTK: poziomo: +(10 mm + 1ppm) RMS / pionowo: +(20 mm + 1ppm) RMS
– dokładność pomiaru STATIC: +(5 mm + 1ppm) RMS / pionowo: +(10 mm + 1ppm) RMS
– czas inicjalizacji: typowo < 20 sek
– komunikacja: Bluetooth, RS232
– dane korekcyjne: CMRI, CMR+, RTCM2.x, RTCM3.x
Kontroler polowy: Trimble Nomad
– wyposażony w wyświetlacz kolorowy, rozmiar 3.5″ typ: VGA
– procesor 806MHz, 128 MB SDRAM, 512 MB do 2GB pamięci flash
– odporny na wodę i pył: IP67 [ dodatkowo MIL-STD 810F ] 
– OS Windows Mobile 6.x 
– komunikacja: Bleutooth, miniUSB

oprogramowanie polowe PL – zainstalowane

Masz pytania ? Zapraszam do kontaktu:  inżynier sprzedaży Macek Paweł T: +48 734 475 348 E: p.macek@geoline.pl

Istnieje możliwość testów terenowych. 

 

Cena netto: SPRZEDANE

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.