Robotyczny Trimble 5602 DR300+ACU

Trimble 5602 DR300+ jest  w pełni zautomatyzowanym robotyczny tachimetr z wbudowanym radiem, wyposażony w tryb pomiaru bezlustrowego oparty na systemie Direct Reflex EDM, bezzakresowe śruby ruchu leniwego

Wyposażenie: klawiatura CU, georadio, CU Holder, 2 baterie 7AmpH, power stick charger adapter, ładowarka z kablami do ładowania,aktywne lustro z diodami 360 stopni,(kompletne wyposażenie do pracy instrumentem bez pomiarowego), tyczka teleskopowa z baterią wewnętrzną, kable transmisji do/z PC,bateria do radia.  Zasięg pomiaru bezlustrowego 300m
Sprzęt cały czas w użyciu.

Powiększenie   30X
Dokładność odczytu kąta   3”
Dokładność wyświetlania kąta   1”
Prędkość obrotu   4 prędkości
Zasięg pomiaru odległości na jeden pryzmat standardowy   5.500m
Dokładnośc pomiaru odległości   Standard ±(2mm+2ppm)/Fast ±(4mm+2ppm)/tracking±(6mm+2ppm)
Dokładność wyświetlania odległości   1mm
Pomiar bezlustrowy   Tak – od 2m do 600m – Kodak biały 90% odbicia/do 200m – Kodak biały 18% odbicia
Śledzenie lustra   Tak
     
Kompensator   Dwuosiowy
Waga   6.4 Kg
Pionownik   Optyczny
Cena netto: 18000

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.