Tachimetr Nikon DTM322

Witam
Komis firmy Geoline z Zabrza posiada na sprzedaż tachimetr Nikon DTM 322.

Dokładność pomiaru odległości +/-(3 + 2 ppm x D) mm
IP55

Pamięc 10 000 rekordów
Zasilany akumulatorkami AA Ni-MH lub zwykłymi „paluszkami”
Taka sama dokładność pomiaru na lustro i folię dalmierczą

Dokładność kątowa (DIN 18723) 5″

Klawisze USR, których funkcja jest definiowana przez użytkownika, pozwalające na dostęp do najczęściej używanych funkcji poprzez pojedyncze ich naciśnięcie

Aplikacje : zakładanie stanowiska (znane, wcięcie, nawiązanie wysokościowe), tyczenia, domiary, pomiary mimośrodowe, czołówek, wysokości punktu niedostępnego, obliczenia (współrzędnych, powierzchni, przecięć)

Zapraszam do kontaktu.

 

Cena netto: SPRZEDANY

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.