Tachimetr NTS375R + Odbiornik S82T

Komis firmy Geoline posiada na sprzedaż tachimetr marki SOUTH model NTS375R w zestawie z odbiornikiem GNSS wyposażony w tablet Samsung Galaxy Tab Active II.

Szczegółowe parametry tachimetru: otwórz specyfikację
Szczegółowe parametry odbiornika: otwórz specyfikację

Kontakt / więcej informacji: Paweł Macek tel: +48 734 475 348

Przedmiotowe urządzenia wystawione są również w komisie jako osobny przedmiot komisowy, w przypadku sprzedaży któregokolwiek instrumentu w osobnym ogłoszeniu powyższe ogłoszenie traci ważność. 

Cena netto: SPRZEDANY

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.