AXIS Grupa geodezyjna

Współpracę z firmą Geoline rozpoczęliśmy w 2015 roku w zakresie dostawy oraz obsługi serwisowej profesjonalnego sprzętu pomiarowego.

Jednym z głównych kryteriów wyboru tego wykonawcy w w/w zakresie była konkurencyjna oferta cenowa, a także doświadczenie i profesjonalna obsługa serwisowa, które z kolei wpływają na pozytywną opinię firmy na lokalnym rynku.

Współpraca z firmą Geoline Sp. Z o.o. przebiega bardzo sprawnie i bezkonfliktowo, co pozwala nam rekomendować ją jako solidnego wykonawcę powierzonych usług.

Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe HARPEX Sp. z o.o.

Od kilku lat serwisujemy sprzęt w firmie Geoline sp. z o.o. Za każdym razem pracownicy z zaangażowaniem podchodzą do naprawy Naszych instrumentów pomiarowych. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi jaką oferuje firma. Sprzęt po naprawach w Geoline sprawuje się bardzo dobrze.

Polecamy firmę Geoline sp. z o.o. za indywidualne podejście do Klienta, stawianie jego potrzeb na pierwszym miejscu, a także za wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze wychodzą z pomocną dłonią od swoich Klientów.

SURVIMA – Michał Anisiewicz

Jestem pod dużym wrażeniem działania sprzętu geodezyjnego marki GEOMAX, na szczególną uwagę zasługuje obsługa dodatkowych systemów  Beidou i Gallileo.

Dostępność wszystkich czterech strumieni umożliwia pomiar w sąsiedztwie ścian budynków. Pomiary w wychyleniu rozwiązują raz na zawsze problem inwentaryzacji przewodów w niepionowych wykopach.

Usługi Geodezyjne mgr inż. Tomasz Kamiński

Od 2015r. jestem użytkownikiem sprzętu geodezyjnego marki GEOMAX. Jestem zadowolony z pracy wykonywanej zarówno przy użyciu tachimetru Zoom 80 jak i odbiornika GPS Zenith 25 z rejestartorem Getac PS336. Od czasu zakupu nie miałem żadnych problemów technicznych z w/w sprzętem.

GeoPascal Pomiary i Mapy Geodezyjne Jarosław Kołodziej

Posiadamy dwa odbirniki GNSS marki GeoMax Zenith 35 pro z oprogramowaniem X-pad survey. Bardzo solidny, pewny sprzęt. Oprogramowanie pracujące na 9 calowym tablecie pozwala na prowadzenie porównania mapy z terenem i pomiaru on-line bez zbędnych papierów w terenie. Bateria wytrzymuje cały dzień pomiarów. Jesteśmy zadowoleni.

GEOSTAR K. Miziołek, A. Sęk-Miziołek, D. Sadowska s.c.

Posiadamy dwa odbirniki GNSS marki GeoMax Zenith 35 pro z oprogramowaniem X-pad survey. Bardzo solidny, pewny sprzęt. Oprogramowanie pracujące na 9 calowym tablecie pozwala na prowadzenie porównania mapy z terenem i pomiaru on-line bez zbędnych papierów w terenie. Bateria wytrzymuje cały dzień pomiarów. Jesteśmy zadowoleni.

PRACOWNIA GEODEZJI INŻYNIERYJNO-PRZEMYSŁOWEJ „GIPART” Włodzimierz Dyba

Od 2015 roku jesteśmy użytkownikami sprzętu geodezyjnego firmy GEOMAX zakupionymi w GEOLINE Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu.

Obecnie przy pracach geodezyjnych wykorzystujemy:

  1. Tachimetr elektroniczny GEOMAX Zipp 20 – zakupiony 2015 r.
  2. Odbiornik GPS GEOMAX Zenith 25 z rejestratorem Getac PS336 – zakupiony 2015 r.
  3. Odbiornik GPS GEOMAX Zenith 15 z rejestratorem Getac PS336E – zakupiony 2018 r.

    Wykonywane przez nas prace – w głównej mierze realizacyjne – prowadzone są w różnych warunkach zarówno terenowych, zapylenia (hale produkcyjne) jak i atmosferycznych. Dotychczasowe użytkowanie sprzętu GEOMAX potwierdziło jego dużą niezawodność i funkcjonalność.

    Wykonywane przez firmę GEOLINE Sp. z o.o. prace serwisowe wykonywane są szybko i profesjonalnie. Bardzo cenimy sobie możliwość konsultacji również telefonicznych wykonywanych bezpośrednio z terenu w przypadku wynikłych doraźnych niejasności.

    Zarówno sprzęt GEOMAX jak i firma GEOLINE Sp. z o.o. są godne polecenia co czynimy przy każdej nadarzającej się okazji.
GeoN Usługi Geodezyjne i Kartograficzne

Od 2016 roku jestem posiadaczem tachimetru Geomax Zoom 35. Pomiary wykonywane sprzętem firmy Geomax dają pełną satysfakcję oraz pewność uzyskania prawidłowych danych. Polecam firmę Geoline, która jest gwarantem wysokiej jakości oferowanego sprzętu, zapewniając profesjonalne doradztwo i serwis.

Zakład Kamieniarski „Granito” J. Brożek

„Od 2017r jestem użytkownikiem skanera Zoom 3D firmy GEOMAX. Jest to prosty w obsłudze sprzęt umożliwiający szybki pomiar i tyczenie.

Sprzęt posiada wysoką dokładność i bardzo przyjazne oprogramowanie. Dzięki kompetencji pracowników firmy Geoline zostałem solidnie przeszkolony i przygotowany na sprawnej pracy w terenie przy użyciu Zoom’a 3D”

G79 Geodezja

Z Geoline współpracowaliśmy podczas wdrażania systemu robotycznego na jednej z budów. Szybko okazało się, że inżynierowie z Geoline znają się na geodezyjnej realizacji i z powodzeniem wdrożyli u nas w firmie taką technologię.  

Z obsługi i sprzętu jesteśmy zadowoleni i polecamy.

Uniwersytet Jagielloński

Szukaliśmy do celów dydaktycznych dobrego odbiornika  z polskim wsparciem i serwisem. Geomax i Geoline spisują się bardzo dobrze, kupujemy kolejne urządzenia od firmy. Urządzenia Geomax nie ustępują w żadnym stopniu tym oferowanym przez najbardziej rozpoznawalne marki. Dobre wsparcie, szerokie portfolio współpracujących urządzeń. Polecamy.

OPGK Kraków

Poszukując firmy dostarczającej dobrej jakości odbiorniki GNSS, z odpowiednim zapleczem serwisowym, w rozsądnej cenie natknęliśmy się na odbiorniki marki Geomax oferowanej przez dystrybutora ze Śląska – Geoline. Marki Geomax nie znaliśmy wcześniej, ale jak się okazało jest to bardzo dobra firma o międzynarodowym zasięgu, a polski przedstawiciel Geoline zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę. 

Budimex S.A.

“Niniejszym listem referencyjnym potwierdzamy, iż jesteśmy użytkownikiem sprzętu pomiarowego marki Geomax oraz potwierdzamy współpracę z firmą Geoline Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu w zakresie jego dostawy. W zakresie codziennych prac związanych z pomiarami geodezyjnymi wykorzystujemy odbiornik GNSS model Zenith 35 TAG. Jesteśmy zadowoleni z funkcjonalności oraz jakości pomiarów wykorzystywanego zestawu. Odbiornik pracuje w trudnych warunkach polowych bez zastrzeżeń i problemów. Przedstawiciele firmy Geoline przy dostawie oraz w trakcie współpracy wykazali się zaangażowaniem, oraz profesjonalnym podejściem do realizacji zamówienia. Dodatkowo służą wszelkimi niezbędnymi informacjami w zakresie wsparcia po-sprzedażowego w formie szkolenia oraz serwisu”.