WYPOŻYCZONY

Tablet Zenius 700 wyposażony w system operacyjny Android oraz mocniejsze podzespoły pozwala na pracę w każdych warunkach, jest w stanie wykonać dużo szybciej swoje zadanie niż podobne kontrolery w tej klasie. Zenius 700 dzięki szczelnej obudowie (IP67) oraz trybowi pracy ekranu dotykowego „Water” jest w stanie pracować w każdych warunkach.

  • Kompaktowy – Zenius 700 jest na tyle mały by dało się go trzymać komfortowo w jednej ręce i na tyle duży by pomóc wykonać użytkownikowi jego pracę. Zaokrąglona konstrukcja zapobiega przypadkowemu upuszczeniu i ułatwia użytkowanie
  • Doskonały ekran Sunlight Readable – Zenius 700 posiada 7-calowy wyświetlacz IPS, czytelny w świetle słonecznym. Ekran o jasności 580 nitów wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, umożliwiając wygodną pracę na zewnątrz nawet w słoneczne dni.
  • Rewolucyjna technologia Lumibond 2.0 wiąże szkło wyświetlacza z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD, tworząc pojedynczy panel: wytrzymały i czytelny. Zapewnia lepszy kontrast i ostrzejsze kolory niż jakikolwiek inny wytrzymały wyświetlacz. Technologia ta pozwala również na wybór trybu działania ekrany dotykowego: dotyk palcem/praca w deszczu, praca w rękawicach lub obsługa rysikiem.
  • Bateria na cały dzień – zapewnia najlepszy czas pracy na baterii w swojej klasie sprzętu. Bateria o wysokiej pojemności umożliwia swobodną pracę w terenie z dala od źródeł zasilania.
  • Zenius 700 został zaprojektowany, by wytrzymywać upadki, wstrząsy, wibracje, deszcz, pył, zalania i inne. Certyfikat IP67 gwarantuje przetrwanie sprzętu 1m pod wodą nawet przez 30 minut. Certyfikat MIL-STD-810G gwarantuje wytrzymałość na upadki nawet ze 180 cm. Tablet może być używany w temperaturze od -21°C do 60°C.
Status: WYPOŻYCZONY
Dostępny od:
Wypożyczony

Zestaw zawiera:

  1. Tablet Getac Zenius 700 – 1 szt.
  2. Ładowarka do tabletu – 1 szt.
  3. Uchwyt do tabletu – 1 szt.