Aby poznać szczegóły,
zapraszamy do kontaktu

obsługujemy całą Polskę

Geomax Zenith35Pro TAG

Dzięki Zenith 35 PRO TAG nie będziesz tracił wiecej czasu na każdorazowe ustawienie tyczki w pionie. Jeśli chcesz zwiększyć produktywność pracy, Zenith 35PRO jest najlepszym wyborem. 

 

Teraz w bardzo atrakcyjnym finansowaniu

Video

Wcięcie wstecz

Oto kilka funkcji które posiada Zenith35Pro TAG

Nowoczesny GNSS : 

Zenith 35PRO TAG to nowoczesny odbiornik wielosystemowy GNSS wyposażony w 555 kanałową płytę Novatel oraz technologię eliminującą błędy pochylenia tyczki.

Tilt & Go

Dzięki pochyłomierzowi działającemu w trybie Single gdzie potrzeba najwyższej efektywności lub Dual wolnej od efektów pola magnetycznego, gdzie dokładność oraz trudne warunki tego wymagają, znacznie zwiększysz efektywność Twojej pracy w każdych warunkach. 

Oprogramowanie : 

Innowacyjne oprogramowanie 
X-PAD dostępne na tablecie Zenius 700, kontrolerze Zenius X lub dowolnym własnym urządzeniu będzie Cię wspierać i  pozwoli wykorzystać zaawansowane możliwości tego odbiornika.

Pobierz folder

Oto katalog z ofertą odbiorników GNSS

Atrakcyjne sposób finansowania

Dokładnie tak. Sprzęt Geomax jest produkowany w Szwajcarii a sama firma, jako część koncernu Hexagon, może pochwalić się najlepszą
i najnowocześniejszą technologią z dostępnych aktualnie na świecie. Wszystko to, znajduje się „na pokładzie” Zenith’a 35Pro TAG i jest teraz dostępne w bardzo niskich cenach. 

 

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.