Fotogrametria

Fotogrametria niskiego pułapu staje się wiodącą technologią w szybkim pozyskiwania danych geoprzestrzennych na dużych obszarach. Rozwój oprogramowania oraz niezawodność bezzałogowych statków latających (BSL), dają wiele możliwości do niedawna niedostępnych. Wykonanie ortofotomapy, modelu 3D czy pomiar mas ziemnych na podstawie zdjęć znacznie przyspiesza i obniża koszty produkcyjne wielu prac geodezyjnych.

Dlatego warto zapoznać się z naszą kompleksowa ofertą wdrożenia fotogrametrii, od wyboru odpowiedniego drona, oprogramowania X-PAD Fusion i wymaganych szkoleń.

LiDAR

Skanowanie laserowe i fotogrametria niskiego pułapu to najnowocześniejsze i najwydajniejsze rozwiązania wśród obecnych technologii. Dlatego warto poznać najnowszy produkt renomowanego producenta systemów LiDAR dla UAV marki Yellowscan. Pozyskiwanie informacji w trudnym terenie, mapowanie dużych obszarów, skanowanie linii napowietrznych. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody pozyskiwania danych się nie sprawdzają  LiDAR będzie najlepszym rozwiązaniem.

Mapper UAV LiDAR jest wyposażony w wysokowydajny skaner laserowy Livox Horizon, zintegrowany ze specjalnie zaprojektowanym dla statków powietrznych Applanix IMU, który zapewnia wyznaczenie precyzyjnej trajektorii nalotu, co przekłada się na jakość pozyskanych danych. Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny powoduje duże zainteresowanie właśnie tym modelem.

Systemy mobilne Fly&Drive, skanery dalekiego zasięgu, skanery do precyzyjnego mapowania terenu. Zapoznaj się z pełną ofertą różnych sensorów do wielu zastosowań na naszej stronie w zakładce LiDAR.

Termowizja

Termowizja z platform BSP to rozwiązanie na inspekcję w trudno dostępnych miejscach na terenach takich jak fabryki, elektrownie, rafinerie czy sieci ciepłownicze. Główną zaletą termowizji z drona jest możliwość wykrycia uszkodzeń infrastruktury lub utrat ciepła w szybki sposób.

Monitoring

Wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, a budowa musi postępować, wkracza  system monitoringu strukturalnego MoveSolutions.

MoveSolutions to młoda i dynamiczna firma, rozwijająca innowacyjne systemy monitoringu strukturalnego, którego generalnym dystrybutorem na rynku polskim jest Geoline Sp. z o.o. MoveSolutions samodzielnie rozwija i wytwarza swoje produkty, zapewniając im najwyższą jakość i innowacyjność. Produkty MoveSolutions są bezprzewodowe i zasilane bateryjnie, co zapewnia bardzo łatwy ich montaż.

MoveSolutions opracowuje również zaawansowane algorytmy do sprawdzania stanu technicznego, analizy i oceny, czy konstrukcja wchodzi w krytyczną fazę żywotności.

Szybkość montażu, precyzyjne śledzenie zmian konstrukcji, zdalna obsługa to tylko kilka cech systemu, który zapewni bezpieczeństwo i stały monitoring różnych obiektów inżynierskich.

Szkolenia

Aby wykonywać bezpiecznie misje fotogrametryczne, operacje lotnicze w kategorii otwartej zazwyczaj nie są wystarczające. Dlatego, jeśli planujesz zakup drona, chcesz wdrożyć fotogrametrię w swojej firmie, skorzystaj z kompleksowej obsługi wraz z pakietem szkoleń UAV w kategoriach szczególnych.

Zapraszamy na wolne terminy szkoleń UAV, które prowadzi doświadczona kadra instruktorów. Szkolimy we wszystkich kategoriach UAV z elementami fotogrametrii, LiDAR, oraz analizy pozyskanych danych, wykorzystując oprogramowanie X-PAD Fusion, CloudStation, PosPAC oraz bezzałogowce DJI Matrice 210, Matrice 300, Phantom 4 RTK, Parrot Anafi.

Zadzwoń do nas

Dyrektor Handlowy
Specjalista ds. systemów i szkoleń UAV | LiDAR
Inżynier ds. fotogrametrii
Inżynier Sprzedaży – Monitoring Strukturalny

lub napisz

    Wybierz temat

    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 428 11 30. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności