Niwelator optyczny GeoMax ZAL132

Wysokiej jakości niwelator optyczny szwajcarskiej firmy GeoMax  ZAL132 charakteryzuje się solidną obudową i niezawodną optyką. Instrument pomiarowy przeznaczony do codziennej niwelacji, niezależnie od warunków pogodowych, gdyż jest odporny zarówno na działanie wody jak i pyłu, o czym świadczy klasa szczelności IP54. Wbudowany, trwały i niezwykle efektywny pneumatyczny kompensator doskonale tłumi drgania nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Koło poziome z podziałem 360°.

 

Parametry Techniczne:

Dokładność na 1 km podwójnej niwelacji

2.0 mm

Powiększenie

32x

Dokładność kompensatora

+/- 0,5″

Zakres pracy kompensatora

+/- 15′

Przewaga libelli

8’/2 mm

Koło poziome

360

Stała mnożenia

100

Stała dodawania

0

Klasa szczelności

IP 54

Gwint śruby sercowej

5/8″

 

Status: DOSTĘPNY

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.