Rejestrator GeoMax Zenius 5

Zenius 5 to uniwersalny, wytrzymały kontroler polowy wyposażony w system Windows Mobile. Ze względu na zintegrowane moduły 3,75 G GSM, WiFi oraz Bluetooth jest to idealne urządzenie do połączenia z wszystkimi odbiornikami z rodziny Geomax. 

Zenius5 jest kompleksowym kontrolerom posiadającym wszystko co potrzebne, aby wykonać zadanie. Jeśli szukasz elastycznego urządzenia pod względem obsługi oprogramowania i połączeń ze sprzętem w terenie lub w biurze, to te urządzenie jest dla ciebie. Ten wytrzymały kontroler wyposażony w Windows Mobile został zbudowany aby spełnić wymagania Geomax. Moc, funkcjonalność i niezawodność to właśnie cechy które może zagwarantować Zenius5. Wbudowany aparat 5 MP pomaga w codziennej dokumentacji dając możliwość zapisywania zdjęć jako notatek.

Wszechstronność 

 • Możliwość podłączenia do chmury za pomocą Wifi lub połączenia komórkowego
 • Możliwość podłączenia do wszystkich odbiorników za pomocą Bluetooth lub RS232
 • Możliwość zapisu surowych danych GNSS

W pełni wyposażony 

 • Wbudowany aparat 5 MP
 • Programowalne klawisze szybkiego dostępu

Wytrzymałość 

 • Alfanumeryczna klawiatura odporna na ciężkie warunki
 • wytrzymuje standardy wojskowe
 • Krystalicznie czysty wyświetlacz

Zestaw zawiera:

 1. Rejestrator GeoMax Zenius 5 – 1 szt.
 2. Bateria do Zenius 5 – 1 szt.
 3. Ładowarka do Zenius 5 – 1 szt.
 4. Kabel USB do Zenius 5  – 1 szt.
Status: WYPOŻYCZONY do dn. 24.12.2018

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.