Odbiornik GNSS GeoMax Zenith 25 Pro UHF

Zenith25 Pro to seria najbardziej zaawansowanych technologicznie odbiorników GNSS gwarantująca wysoką wydajność pracy nawet w trudnych warunkach terenowych.

Kompletny i zintegrowany system do pomiarów satelitarnych umożliwiający korzystanie z GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i SBAS co w połączeniu z najnowszą technologią Q-Lock daje gwarancję stałej dokładności oraz pewność wyników. Zenith25 stworzony w oparciu o szwajcarską technologię spełnia wszystkie europejskie standardy. To niezwykle trwały i wytrzymały odbiornik, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. 

 

Niezwykła wytrzymałość

 • Odporny na działanie kurzu i wody – IP68
 • Odporny na  wibracje, wstrząsy a nawet upadki z wysokości 2m na twardą powierzchnię

 

Wiarygodność pomiaru

 •  Odbiór sygnałów: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo i SBAS
 • Technologia Q-Lock – śledzenie  satelitów (max. 60) o największej mocy sygnału z jednoczesną niezależną i regularną kontrolą pozycji)
 • Quad-Band GSM/GPRS (cztero-częstotliwościowy modem GSM/GPRS)

Zestaw zawiera:

 1. Odbiornik GNSS GeoMax Zenith 25 Pro-4 – 1 szt.
 2. Walizka transportowa – 1 szt.
 3. Ładowarka jednostanowiskowa – 1 szt.
 4. Zasilacz do ładowarki – 1 szt. 
 5. Ładowarka samochodowa – 1 szt.
 6. Bateria do odbiornika – 4 szt.
 7. Antena UHF – 1 szt.
 8. Instrukcja  – 1 szt. 
Status: WYPOŻYCZONY do dn. 24.12.2018

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.