Dostęp do danych, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze

Masz dość braku dostępu do danych, wtedy kiedy są Ci potrzebne?

X-PAD 365 udostępnia Menedżer plików, który zapewnia jedno miejsce do przechowywania, udostępniania i edytowania danych.

Zarządzanie danymi

Zarządzanie danymi to kluczowy aspekt w zachowaniu płynności pracy. Menedżer plików wspomaga Twoje działania poprzez możliwość pobierania i przesyłania pliki o dowolnym rozmiarze, dostępu do nich oraz udostępniania ich współpracownikom w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to płynny przepływ pracy i dotrzymanie terminów.

Menedżer plików

Menedżer plików zwiększa wydajność, oferując bezpośredni dostęp do przestrzeni na dysku lokalnym i zewnętrznych serwerów w chmurze (DropBox, Google Drive, OneDrive) lub też hosting plików dla współpracowników i osób zainteresowanych, bez konieczności otwierania dodatkowych aplikacji.

Dowolne urządzenie

Na każdym etapie projektu, Twoi pracownicy mogą mieć pewność, że zawsze i wszędzie mają dostęp do odpowiednich danych. Komunikacja z X-PAD 365 jest możliwa z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu – za pośrednictwem preferowanej przez Ciebie przeglądarki internetowej, oprogramowania terenowego X-PAD Ultimate lub oprogramowania biurowego X-PAD Fusion. Zapobiega to błędom, takim jak powielanie pracy, i daje pewność uzyskania doskonałych wyników.

Praca w chmurze ułatwia pracę zespołową

Chcesz wyeliminować brak przejrzystej komunikacji w swoim zespole?

GeoMax pomaga pokonać to wyzwanie dzięki X-CHAT oraz funkcji współdzielenia pomiarów i tyczenia.

Zaufaj naszej bezpiecznej sieci

Boisz się utraty danych i opóźnień w harmonogramie?

X-PAD 365 to Twoja bezpieczna przestrzeń na dysku, zapewniająca automatyczne i ręczne tworzenie kopii zapasowych danych i ustawień X-PAD Ultimate.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi swoimi projektami

Masz dość zarządzania mnóstwem dokumentów zawierających informacje dotyczących produktów?

X-PAD 365 służy jako narzędzie do zarządzania zasobami sprzętowymi, w którym można zarejestrować wszystkie swoje urządzenia.

Rozwijaj się

Chcesz stać się ekspertem?

X-PAD 365 zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, webinariów i dodatkowych materiałów w jednym miejscu.