Zaoszczędź swój czas i pieniądze z nowym X-Pad MasterPlan!

Potrzebujesz w swojej firmie przyjaznego dla użytkownika, jednoosobowego rozwiązania pomiarowego, nie używając przy tym drogich zmotoryzowanych tachimetrów, a równocześnie oszczędzając czas i pieniądze?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne – GeoMax Zoom3D z potężnym oraz intuicyjnym oprogramowaniem na androidzie X-Pad MasterPlan!

Oprogramowanie MasterPlan jest świetnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm budowlanych, a także przydatne w pracy każdego architekta i projektanta, gdzie GeoMax Zoom3D może służyć do pomiarów sytuacyjnych, tworzenia nowych projektów i planów poszczególnych poziomów oraz do pomiaru elewacji budynku.

Oprogramowanie X-Pad MasterPlan jest intuicyjne i proste w obsłudze, oparte na wolnym oprogramowaniu – Android, dostosuje się do Twojej pracy! Jest przystosowane do każdego urządzenia z androidem i niezawodnym WiFi, posiada imponującą wizualizacja trójwymiarowa 3D. Pozwoli Ci mierzyć i rysować bezpośrednio w terenie! Pozwoli Ci na łatwą i szybką zmianę stanowiska , a ustawienie nowego stanowiska pokaże krok po kroku.

Oprogramowanie bogate w  wiele nowych rozwiązań przyspieszających pracę w robotach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki inteligentnym funkcjom, możesz szybko i precyzyjnie celować z widoku kamery. Możesz wykonać pomiar pojedynczych punktów, linii, a także całych obiektów (2D oraz 3D). Świetna współpraca z systemem CAD i dostęp do wielu przydatnych funkcji.

 

Przydatne funkcje X-Pad MasterPlan

Wykryj / oblicz ukryty narożnik .

Przydatna funkcja podczas pomiaru punktów ukrytych, dzięki automatycznemu wykrywaniu narożników oraz krawędzi, możliwość pomiaru z domiarami.

Funkcja skanowania.

Automatyczny pomiar linii poziomych, pionowych i skośnych oraz kompletnych powierzchni, możliwość określania linii i obszaru skanowania, możliwość skanowania 360 ° oraz skanowanie partiami. Automatyczna procedura zmiany kierunku, powierzchni, wierzchołków czy krawędzi.

Funkcja tyczenia.

Dostarcza użytkownikowi informacji w formie graficznej oraz numerycznej o wytyczonym punkcie lub zmianie jego położenia. Oprogramowanie wyposażone jest w opcje automatycznego rozpoznawania celu, automatycznego celowania do celu oraz automatycznego jego śledzenia na standardowej tyczce w opcji robotycznej.

Funkcja projektu.

Pozwala na tworzenie projektów na powierzchni odniesienia , np. jakiś podkład, pozwala na tworzenie projektów na prostokątnej siatce punktów, a także na bazie wcześniej zaimportowanych punktów. Pozycjonowanie siatki punktów, a także widok rysunku można wykonać obracając elementy w dowolny sposób w oparciu o płaszczyznę odniesienia. Po określeniu pozycjonowania można wybrać dowolny punkt, który nas interesuje , a Zoom3D sam określi jego prawidłową pozycję.

Pracując z MasterPlan nie musisz posiadać wykształcenia geodezyjnego, dzięki intuicyjnemu interfejsowi X-Pad jest to przyjazne dla użytkownika narzędzie pomiaru. Zwiększysz wydajność pracy, do obsługi potrzebna jest tylko jedna osoba, dzięki automatycznemu rozpoznawaniu celu oraz komunikacji bezprzewodowej. Twoja praca będzie jeszcze bardziej wydajna, dzięki możliwości pomiaru i rysowania jednocześnie bezpośrednio w terenie. Do rozpoczęcia pracy z X-Pad MasterPlan możesz wykorzystać dowolne własne urządzenie mobilne z oprogramowaniem Android.

 

Chcesz pracować zdalnie?

Moduł Robotic MasterPlan jest dla Ciebie! Jest to rozbudowa MasterPlan Pro, w której  zdalna praca nie stanowi problemu. Robotic posiada automatyczne rozpoznawanie celu, automatyczne śledzenie oraz automatyczne szukanie celu po pozycji GPS z kontrolera.

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.