Czym jest Move?

Move Solutions oferuje rozwiązania pomiarowe do obserwacji stanu technicznego dowolnej konstrukcji.

Move to młoda i dynamiczna firma, rozwijająca innowacyjne systemy monitoringu strukturalnego, którego generalnym dystrybutorem na rynku polskim jest Geoline Sp. z o.o. Move samodzielnie rozwija i wytwarza swoje produkty, zapewniając im najwyższą jakość i innowacyjność. Produkty Move są bezprzewodowe i zasilane bateryjnie, co zapewnia bardzo łatwy ich montaż.

Move opracowuje również zaawansowane algorytmy do sprawdzania stanu technicznego, analizy i oceny, czy konstrukcja wchodzi w krytyczną fazę żywotności.

Innowacyjne czujniki bezprzewodowe

Urządzenia LPWA bezprzewodowe i z komunikacją LoRa, do stałego i zdalnego monitoringu, aktywne 24/7.

Łatwy montaż

Modułowe rozwiązania bez okablowania, dodawaj czujniki, gdy chcesz rozszerzyć obszar monitorowania.

Totalna redukcja kosztów

Optymalizacja interwencji konserwacyjnych na konstrukcji znając jej stan zdrowia.

.

Analiza danych z algorytmami

Pełna wrażliwość na stan konstrukcji, analiza jej długoterminowego zachowania za pomocą wysoce rozwiniętych algorytmów.

Autonomia i niezawodność

Gwarantujemy wysoką niezawodność i autonomię użytkowania nawet w trudnych warunkach.

.

Łatwe w użyciu i instalacji

Urządzenia Move są zaprojektowane tak, aby można je było instalować, konfigurować i używać tuż poza skrzynką, bez żadnego okablowania.

Funkcjonowanie systemu

Zastosowanie

Technologie monitorowania służą do identyfikacji niebezpiecznych oddziaływań na  konstrukcję, mapowania zmian morfologicznych i kinematycznych, a tym samym umożliwiają identyfikację obszarów najbardziej zagrożonych.

Umożliwia zatem pomiar odkształceń wywołanych obciążeniami zewnętrznymi lub nawet bardzo powolnymi osuwiskami, uzyskując pomiar globalnych przemieszczeń całej konstrukcji. Technologia ta może być używana w wielu przypadkach, takich jak:

Pakiet monitorowania MoveSolutions

Move Solutions oferuje kompletny pakiet do dynamicznego i statycznego monitorowania, który gwarantuje pełną i stałą analizę każdego rodzaju naprężenia konstrukcji:

Pomiar przemieszczenia dynamicznego, częstotliwości drgań i temperatury

Pomiar nachylenia konstrukcji względem głównej osi grawitacji, detekcja temperatury

Pomiar prędkości przemieszczeń konstrukcji, detekcja temperatury

Pomiar rozszerzalności pęknięć

Jednostka sterująca do odbierania danych przez LoRa i przesyłania danych do oprogramowania w chmurze z wykorzystaniem technologii LTE

Platforma zarządzania Move

Oprogramowanie w chmurze umożliwia podgląd danych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu, stale monitorując stan konstrukcji i pokazując na różnych wykresach trendy oscylacji i matematycznie powiązując je ze sobą. Ponadto oprogramowanie sprawdza zmianę struktury w czasie, monitorując jej degradację na przestrzeni miesięcy i lat.

Dzięki temu systemowi możliwe jest wyświetlanie anomalii dla każdego zarejestrowanego zdarzenia, amplitudy oscylacji, temperatury i częstotliwości za pomocą algorytmów FFT. Ciągła i dogłębna analiza pozwala oszacować rodzaj i intensywność naprężenia.

Zadzwoń do nas

+48 732 860 260

lub zapytaj o więcej


    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 428 11 30. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności