Smartnet

Korekty powierzchniowe GNSS już dziś są standardem w pracy z danymi GNSS. Z atutów pracy w sieci korzysta wielu profesjonalistów, ponieważ daje ona możliwość efektywnej i szybkiej realizacji zadań pomiarowych w geodezji, inżynierii, budownictwie i wielu innych dziedzinach. 

HxGN SmartNet to sieć GNSS, która działa na najlepszym oprogramowaniu i technologii Hexagon. Sieć na bieżąco i całodobowo przesyła poprawki powierzchniowe GNSS. SmartNet gwarantuje użytkownikom bardzo łatwy dostęp do precyzyjnych poprawek. Dodatkowym atutem jest stała dostępność i niezawodność usług sieciowych. Sieć daje możliwość realizowania wiarygodnych pomiarów w różnych warunkach śledzenia satelitów. SmartNet pracuje w zgodzie z międzynarodowymi standardami, które zapewniają pracę na najwyższym poziomie. SmartNet wykorzystywany jest w takich obszarach jak geodezja, inżynieria, budownictwo, rolnictwo, sterowanie maszynami, pomiary katastralne, archeologia, monitoring strukturalny czy badania miejsc wypadków, ale i w wielu innych dziedzinach. 

Aby korzystać ze SmartNetu możesz wykupić jeden z pakietów subskrypcji, które dostępne są w następujących opcjach:

0,00 zł

Smartnet
wersja demo na 7 dni

480,00 zł + VAT

Smartnet
na 3 miesiące

930,00 zł + VAT

Smartnet
na 6 miesięcy

1800,00 zł + VAT

Smartnet
na 12 miesięcy

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.