Geoline pomaga

Śmiało możemy powiedzieć, że Geoline nie tylko geodezją stoi, a po ostatnim weekendzie z radością to także udokumentujemy.

Chęć pomocy potrzebującym od kilku lat mocno odzwierciedla się w działaniach naszego Zespołu, a okres przedświąteczny dał ku temu kolejną sposobność. Zdecydowaliśmy się na udział w „Szlachetnej  Paczce”, co po części jest związane z wcześniejszą stycznością kilku z nas już z tą akcją. Po wyborze rodziny ruszyliśmy do działania.

Tak naprawdę cała akcja była możliwa dzięki naszym Klientom – docenienie naszych sprzętów i serca, które wkładamy w pracę, pozwoliło na tak solidne przygotowanie paczki.

Nieskromnie dodamy, że zaangażowanie naszej Załogi (a także zaprzyjaźnionej firmy kurierskiej) w poszczególne etapy tworzenia całej wyprawki, zasługuje na słowa największego uznania: począwszy od zakupów, po pakowanie, kończąc na dostarczeniu paczek do magazynu akcji. 

Część naszych Klientów na pewno potwierdzi, że w ostatnim czasie w zabrzańskim biurze można było zauważyć w różnych kątach mało geodezyjne przedmioty: misie, poduszki czy wrotki – za zrozumienie dziękujemy. Z naszej strony przyznamy, że do lodówki, jako dodatkowego uczestnika zebrań w pokoju konferencyjnym, całkiem się przywiązaliśmy.

Sobie i Wam życzymy, aby świąteczna magia, która zbliża ludzi (zwłaszcza ku tym najbardziej potrzebującym) trwała cały rok!

 

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.