Geoline pomaga

Aktualności, Geoline pomaga

Śmiało możemy powiedzieć, że Geoline nie tylko geodezją stoi, a po ostatnim weekendzie z radością to także udokumentujemy.

Chęć pomocy potrzebującym od kilku lat mocno odzwierciedla się w działaniach naszego Zespołu, a okres przedświąteczny dał ku temu kolejną sposobność. Zdecydowaliśmy się na udział w „Szlachetnej  Paczce”, co po części jest związane z wcześniejszą stycznością kilku z nas już z tą akcją. Po wyborze rodziny ruszyliśmy do działania.

Tak naprawdę cała akcja była możliwa dzięki naszym Klientom – docenienie naszych sprzętów i serca, które wkładamy w pracę, pozwoliło na tak solidne przygotowanie paczki.

Nieskromnie dodamy, że zaangażowanie naszej Załogi (a także zaprzyjaźnionej firmy kurierskiej) w poszczególne etapy tworzenia całej wyprawki, zasługuje na słowa największego uznania: począwszy od zakupów, po pakowanie, kończąc na dostarczeniu paczek do magazynu akcji. 

Część naszych Klientów na pewno potwierdzi, że w ostatnim czasie w zabrzańskim biurze można było zauważyć w różnych kątach mało geodezyjne przedmioty: misie, poduszki czy wrotki – za zrozumienie dziękujemy. Z naszej strony przyznamy, że do lodówki, jako dodatkowego uczestnika zebrań w pokoju konferencyjnym, całkiem się przywiązaliśmy.

Sobie i Wam życzymy, aby świąteczna magia, która zbliża ludzi (zwłaszcza ku tym najbardziej potrzebującym) trwała cały rok!