Geoline Strategicznym Partnerem Geomax

Strategiczny Partner marki

Niedawno nasz Zarząd odwiedził siedzibę Geomax w Szwajcarii, gdzie zostało uhonorowane nasze zaangażowanie w rozwój marki oraz sprzedaż!

W ciągu ostatnich lat nasza firma zrobiła ogromne postępy co zaowocowało otrzymaniem tytuł Partnera Strategicznego marki Geomax. Dzięki wyróżnieniu jakie otrzymaliśmy mamy większy wpływ na rozwój marki oraz technologii, które odpowiadają za najwyższą jakość sprzętu produkowanego przez szwajcarskiego producenta.

Ogromny sukces

Naszym największym sukcesem w 2017 roku była sprzedaż zadowalającej ilości Tachimetrów Geomax Zoom 90 oraz Odbiorników GNSS Zenith 35. W tej chwili jesteśmy jeszcze bardziej zaangażowani w zwiększanie świadomości marki Geomax w Polsce!

W dalszym ciągu Wspieramy Precyzyjnie

Cały zespół ciężko pracował nad osiągnięciem przełomowego etapu w życiu firmy, nie zamierzamy zwalniać i w dalszym ciągu wspierać precyzyjnie, nie tylko dotychczasowych, ale również nowych Klientów, którzy obdarzą markę Geomax zaufaniem!

 

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.