GEOMAX w najnowszej reklamie T-Mobile

Tak, to nie pomyłka.

Sprzęt GEOMAX, który mamy przyjemność sprzedawać, stał się gwiazdą najnowszej reklamy marki T-Mobile, w której… zresztą zobaczcie sami :

Przyznajemy.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że cała Polska może zobaczyć jak wyglądają nasze urządzenia. Nawet jeżeli będzie to tylko krótka chwila to zwyczajnie jest nam z tego powodu bardzo miło.

Ci zaś, którzy znają się na geodezji, znają się na sprzęcie geodezyjnym, niech wiedzą, że to sprzęt szwajcarskiej marki GEOMAX, którego sprzedażą zajmujemy się właśnie my.

To nasz sprzęt tam widzice

Na koniec, musimy i chcemy podziękować Flocie Filmowej, która czuwała nad projektem, oraz naszemu niezastąpionemu Damianowi Krembuszewskiemu, który wszystko zorganizował, przeprowadził i dzięki któremu GEOMAX wkroczył na „czerwone dywany” (choć należałoby tu powiedzieć – magentowe dywany 🙂 )

 

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.