INTERGEO 2019 za nami

W dniach od 17-19 września 2019r w Stuttgarcie odbyła się kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branży geoinformatycznej w Europie – targów Intergeo. 

Podczas 25 edycji targów zgłosiło się blisko 650 wystawców z ponad 40 krajów świata, a organizatorzy obliczyli że tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 19 tysięcy zwiedzających z różnych zakątków globu. Na towarzyszącą targom konferencję zarejestrowało się 1400 uczestników, na których czekał bogaty program, a swoje referaty przedstawiło aż 230 prelegentów. 

Tegoroczna edycja, której motto brzmiało: „Wiedza i działanie na rzecz Ziemi” koncentrowała się w szczególności na upowszechnianiu i wykorzystaniu technologii geoinformatycznych m.in. w inteligentnych miastach, geodezji, skanowaniu laserowym, modelowaniu informacji o budynku (BIM), bezzałogowych statkach powietrznych (UAV) oraz rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej. 

Poruszonych było wiele kwestii, które będą decydować o naszej przyszłości. Kwestii będących przedmiotem debaty zarówno polityków, społeczeństwa, jak i przedsiębiorstw. 

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszego Geolinowego zespołu. Zapraszamy Was do obejrzenia naszej fotorelacji z wizyty na targach.

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.