Powstaje Geoline Bydgoszcz

Połowa roku 2019 za nami. Roku wyjątkowo dla nas przełomowego.


Codziennie nasz 25-cio osobowy zespół pracuje na pełne zadowolenie wszystkich klientów. Wspieramy precyzyjnie już od 18 lat, a sprzedaż sprzętu geodezyjnego, akcesoriów, wypożyczalnia oraz serwis to nie tylko nasza praca, ale i pasja.


Nasz zespół tworzą specjaliści i pasjonaci dziedziny jaką jest geodezja. W związku z tak dynamicznym rozwojem oraz zaufaniem jakim przez lata obdarzyli nas nasi klienci, współpracownicy oraz przyjaciele mamy przyjemność poinformować iż łączymy siły i Satell-Cad Polska Sp. z o.o. Sp. K. z oddziałem w Bydgoszczy od września 2019 staje się Geoline Sp. z o.o. na północną Polskę.


To dla nas bardzo ważne wydarzenie, z którym wiążemy ogromne nadzieje. 


Prosimy abyście trzymali za nas kciuki i nadal wraz z nami tworzyli społeczność pasjonatów geodezji.

 

Z pozdrowieniami

Zarząd Geoline sp. z o.o.

 

Tomasz Kubica
Prezes Zarządu

Anna Sędzicka
Członek Zarządu

Adam Domagała
Członek Zarządu

Adrian Nazar
Członek Zarządu

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.