Pasywny i aktywny system wyszukiwania lustra w urządzeniach marki Geomax​

Nie musisz iść na kompromis

To najważniejsza cecha dotycząca tachimetrów robotycznych Geomax. W tachimetrach serii Zoom90 nie trzeba wybierać pomiędzy pasywnym i aktywnym systemem wyszukiwania lustra, ponieważ oba systemy działają z zachowaniem najwyższych wymogów dotyczących precyzji i wygody pracy usprawniając pracę w terenie. W zależności od potrzeb pracujesz wydajnie i efektywnie na obu systemach.

Chcielibyśmy teraz pokazać oba nasze systemy w akcji :

 

Pasywny (tzw. Scout)

Aktywny (tzw. GeoTrail) 

Jak widać oba systemy wpływają na wydajność pracy z systemami robotycznymi.

Jeśli twoja praca koncentruje się głównie na obiektach inżynieryjnych, halach, obiektach drogowych, docenisz oba systemy lokalizacyjne. Jeśli zakres twoich prac to w większości pomiary sytuacyjno wysokościowe na terenie otwartym aktywne wyszukiwanie Geotrail będzie znakomitym i wystarczającym rozwiązaniem.

Robotykiem na którym dostępne są oba systemy jest Geomax Zoom90

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.