Tegoroczne Targi WOD-KAN w Bydgoszczy za nami!

Podczas XXVI edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018 w Bydgoszczy uczestniczyło blisko 400 wystawców. Organizatorem wystawy była Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”. Od lat impreza ta jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej.  

Międzynarodowy Kongres Envicon Water

Targi WOD-KAN 2018 trwały trzy dni, 5-7 czerwca. W pierwszych dwóch dniach wydarzeniu towarzyszył III Międzynarodowy Kongres ENVICON Water. Podczas spotkania poruszano tematy taryf i systemów regulacji cen oraz wizerunku firm wod-kan. Rozmowy toczyły się również na temat podnoszenia jakości wody pitnej, konieczności przeprowadzania inwestycji i sprostania wyzwaniom, jakie niosą zmiany klimatu.

Najnowsze technologie branży

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami technologicznymi w branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. W hali Bydgoskiego Centrum Targowego można było zobaczyć szeroką gamę urządzeń i systemów do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Wystawcy prezentowali maszyny i urządzenia służące do budowy, naprawy i utrzymania sieci wod-kan oraz urządzenia pomiarowe.

W zewnętrznej części wystawienniczej miejsce zajmowały samochody przeznaczone do kontroli sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, systemy bezpieczeństwa dla pracowników schodzących do studzienek, systemy monitoringu wizyjnego w kanalizacji oraz różnego rodzaju sprzęt oświetleniowy do pracy pod ziemią i narzędzia do prac naprawczych w sieci. Dużą część wystawy zajęły nowinki wprowadzane w bezwykopowej technologii budowy i naprawy sieci, m.in. systemy drążenia rurociągów i zabezpieczania ich przed usterkami oraz systemy przeznaczone dla małych i dużych oczyszczalni ścieków.

Wystawa Geoline

Podczas tegorocznych Targów WOD-KAN załoga Geoline przedstawiała nowinki w dziedzinie pomiarów oferowanych przez nas. Nie zabrakło wykrywaczy instalacji podziemnych, niwelatorów rurowych – idealnych do prac podczas układania i kontroli rur kanalizacyjnych. Nasi przedstawiciele prezentowali możliwości Zoom 3D – systemu pomiarowego 3D. Na naszym stoisku gościły również odbiorniki GPS, tachimetry i niwelatory optyczne oraz akcesoria przydatne podczas każdej pracy budowlanej.

    

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.