X-PAD 365

Jedna platforma, nieograniczone możliwości

Ciągła presja, aby dostarczyć najwyższą jakość świadczonych usług w terminie i w ramach założonego budżetu, to codzienność każdego specjalisty z branży geodezji i budownictwa. Koniec dnia uwieńczony sukcesem wymaga spełnienia niezbędnych warunków: przejrzystości statusu projektu i zaangażowanych zasobów, wydajnego przepływu pracy i dobrze przygotowanych planów awaryjnych na wypadek ewentualnych i nieoczekiwanych okoliczności. Cóz może być ważniejszego niż wykwalifikowany, zmotywowany zespół wyposażony w odpowiednią platformę oprogramowania geodezyjnego i budowlanego, aby zapewnić im ciągłą łączność i pomóc im odnieść wspólny sukces.

Dzięki X-PAD 365, internetowej platformie GeoMax w chmurze, możesz to wszystko zrobić za pomocą jednego, łatwego w użyciu narzędzia. Zarządzaj swoimi danymi i zasobami w dowolnym miejscu i czasie, komunikuj się równolegle w tym samym momencie i bądź na bieżąco przez 365 dni w roku.

Pokonuj Twoje codzienne wyzwania z X-PAD 365

Dostęp do danych, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze

Brak odpowiednich danych, wtedy kiedy są potrzebne, może być naprawdę frustrujący. Nie wspominając o czasie, który tracisz mając niekompletne lub nieaktualne informacje w biurze.

X-PAD 365 udostępnia Menedżer plików, zapewniając Ci jedno miejsce do przechowywania, udostępniania i edytowania danych. Menedżer plików jest łącznikiem między biurem a terenem. Połącz użytkowników X-PAD w swojej firmie, dając im dostęp do potrzebnych danych w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia.

Praca w chmurze ułatwia pracę zespołową

Brak przejrzystej komunikacji sprawia, że praca zespołowa jest nieprzyjemna i nieefektywna.

GeoMax pomaga pokonać to wyzwanie dzięki X-CZAT, zintegrowanemu czatowi grupowemu w ramach X-PAD 365, X-PAD Ultimate i X-PAD Fusion. Funkcja Współdzielenia Pomiarów i Tyczenia w X-PAD 365 idzie o krok dalej, umożliwiając pomiar w ramach tego samego projektu geodezyjnyego, udostępnianie pomierzonych punktów i rysunków lub pracę nad wspólnym dużym projektem tyczenia i obserwowanie postępu w czasie rzeczywistym.

Zaufaj naszej bezpiecznej sieci

Utrata danych jest denerwująca i powoduje opóźnienie całego projektu.

X-PAD 365 to Twoja bezpieczna przestrzeń na dysku, zapewniająca automatyczne i ręczne tworzenie kopii zapasowych danych i ustawień X-PAD Ultimate. W przypadku kradzieży lub uszkodzenia urządzenia kopia zapasowa jest zawsze bezpieczna w Menedżerze plików.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi swoimi produktami

Przy wszystkich urządzeniach, a także niezbędnych licencjach w dzisiejszym nowoczesnym budownictwie, śledzenie informacji związanych z produktem może być naprawdę trudne.

X-PAD 365 służy jako narzędzie do zarządzania zasobami, w którym można zarejestrować wszystkie swoje urządzenia. Otrzymuj automatyczne powiadomienia o swoich produktach, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi wersjami oprogramowania, aktualizacjami oprogramowania sprzętowego i datami wygaśnięcia zaimplementowanych subskrypcji.

Rozwijaj się

Technologia stale się rozwija. Im lepiej znasz swój sprzęt, tym bardziej go wykorzystasz, dlatego X-PAD 365 zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, webinarów i dokumentacji technicznej w jednym miejscu.

Do pobrania

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji o X-PAD 365? Chętnie Ci pomożemy. Zostaw swoje dane, aby się z nami skontaktować.

Wypróbuj X-PAD 365

Czy chciałbyś sam wypróbować X-PAD 365? Bezpłatna wersja próbna jest już dostępna. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej.