XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA zakończone

Od 8 do 10 maja odbyła się XXIV edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska. Wydarzeniu towarzyszyły również Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA. Już przeszło 20 lat targi są okazją do przedstawienia nowinek i osiągnięć technologicznych w branży budowlanej, również w tym roku nie zabrakło rozwiązań usprawniających pracę budowlańców. 

Główne problemy w branży budowlanej

Podczas kieleckiej wystawy można było wziąć udział w konferencjach, w których zostały poruszone aktualne problemy branży. Podczas spotkań „Infrastruktura drogowo-kolejowa. Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość” organizowana przez Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej w Kielcach, a także „Nowoczesna diagnostyka i naprawy nawierzchni drogowych” organizowana przez IBDiM, można było usłyszeć o diagnozowaniu typów nawierzchni drogowych, oceny ich nośności oraz stanu technicznego, a także o różnorodności metod napraw tych nawierzchni. 

Geoline podczas targów

Nie zabrakło również nas! Podczas tegorocznych targów nasza załoga zaprezentowała tylko część oferowanych przez nas produktów. Na naszym stoisku można było zobaczyć innowacyjny system koparkowy, niwelatory rurowe oraz laserowe, odbiorniki GNSS i tachimetry, a także wykrywacze instalacji podziemnych. 

 

Pokazy i Konkursy

Podczas Konkursu Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTER zmierzyli się ze sobą najlepsi operatorzy maszyn z całego kraju  – po raz pierwszy w historii podczas zawodów organizowanych w Polsce udział w tej konkurencji wzięła kobieta. Dodatkowo można było zobaczyć w jaki sposób wymienić szybko i sprawnie opony w dużych samochodach ciężarowych oraz maszynach budowlanych. Tak więc atrakcji nie brakowało!

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.