Fotogrametria w geodezji

Fotogrametria to dziedzina nauki i techniki zajmująca się odtwarzaniem kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów w terenie, na podstawie zdjęć lotniczych.

Coraz częściej słyszymy o nowych technologiach, które w niedalekiej przyszłości będą wypierały klasyczne metody pozyskiwania danych geoprzestrzennych. Czy fotogrametria niskiego pułapu będzie wiodącą technologią pozyskiwania danych to się okaże w najbliższych latach, ale już teraz wiemy, że rozwój oprogramowania oraz spadające ceny bezzałogowych statków latających (BSL), dają wiele możliwości do niedawna niedostępnych.

Prężnie rozwijające się systemy LIDAR także wchodzą odważnie jako alternatywa do klasycznych technologii pomiarowych.

Geoline Sp.zo.o  jako czołowy dostawca technologii pomiarowych w Polsce dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania fotogrametryczne zapewniając wsparcie, wdrożenie i pełen pakiet szkoleń i. niezbędnych licencji

Zastanawiasz się nad wyborem drona?

Co nowego w X-PAD Fusion?

 Chcesz wiedzieć więcej o nowościach?

Sprawdź jakie rozwiązania daje nam funkcja X-Photo

LiDAR YellowScan

YellowScan Mapper

Oprócz wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, Geomax oferuje kompleksowe oprogramowanie służące do przygotowania, analizowania i opracowania wyników pomiarów.

GNSS, TPS a może skaner lub dron – oblicz wszystko w jednym obiekcie, w jednym programie… X-PAD Fusion

Dodatkowe materiały

Objętości mas z nalotu fotogrametrycznego

Fotogrametria niskiego pułapu

Zapytaj o X-PHOTO

Pomiary zintegrowane w X-PAD Fusion

LiDAR czy Fotogrametria

Geodezja z powietrza

Dołącz do grona naszych obserwatorów na Facebook`u!

 
Kliknij i na bieżąco czytaj o ciekawych projektach UAV/Lidar, realizowanych z naszymi klientami. Na bieżąco będziemy się z Wami dzielić opracowaniami i testami z nalotów. Będziemy sprawdzali i porównywali dokładności różnych sensorów i możliwości oprogramowania. Zapraszamy do dzielenia się Waszym doświadczeniem, by rosła świadomość o potencjale technologii fotogrametrycznych.

Zadzwoń:

tel.: +48 500 151 500
tel.: +48 500 221 833

lub napisz do nas


    Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Administratora danych osobowych *
    Administratorem danych osobowych jest Geoline Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Słowackiego 2A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000642473, NIP: 6262643328, REGON: 277523861, e-mail: geoline@geoline.pl, tel.: (+48) 32 244 36 61. Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celu przygotowania oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla celów świadczenia usług i realizacji umowy. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Więcej w Polityce Prywatności