interferometria

Tak dokładnie. 

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą IDS Georadar i jako autoryzowany dystrybutor tej marki (która podobnie jak GEOMAX jest częścią Hexagona) prezentujemy Wam dzisiaj kilka faktów na temat Interferometrii oraz samego urządzenia HYDRA G, którego staliśmy się posiadaczem.

Kilka miesięcy temu, mieliśmy okazję, w “warunkach bojowych” sprawdzić, jak dokładne pomiary możemy uzyskiwać wykorzystując urządzenia z półki firmy IDS. Do naszej dyspozycji oddano interferometr IDS Ibis.

Zobaczcie jak wyglądał pomiar, a Adrian Nazar wyjaśni czym tak naprawdę charakteryzuje się ta metoda analizy.

Jak więc widzicie, interferometria to technologia, już naprawdę z XXI wieku. 

  1. zaawansowana
  2. precyzyjna
  3. nieinwazyjna
  4. znajdująca zastosowanie w wielu obszarach
  5. łatwa w używaniu, ale równocześnie pewna 

W rodzinie GEOLINE zapadła więc decyzja o tym, aby zaprzyjaźnić się z nią jeszcze bardziej. Zakupiliśmy więc interferometr HYDRA G marki IDS, który oddajemy teraz w Wasze ręce.

Czym charakteryzuje się to urządzenie? Oto kilka faktów:

  1. najnowocześniejsza technologia ArcSAR – umożliwiającą zdalną pracę nawet do 800m od badanego obiektu bez ingerencji w jego strukturę z imponującymi dokładnościami (mm)
  2. optyczna i podczerwona kamera HD zapewnia w czasie rzeczywistym wizualną kontrolę monitorowanych obszarów
  3. dane radarowe są nanoszone na model 3D sceny utworzonej przez wbudowany laser
  4. wiodące w branży oprogramowanie HYDRA Guardian zapewnia łatwe w obsłudze i wydajne narzędzie do wizualizacji i interpretacji danych radarowych oraz do analizy trendów przemieszczeń struktury i ruchów przy spadku nachylenia
  5. nad całością pomiaru czuwa opracowane przez firmę IDS oprogramowanie SurfScan, które dedykowane jest właśnie do obserwacji przemieszczeń oraz deformacji budowli w czasie rzeczywistym

Poniżej, wideo, które pokazuje Wam jak wygląda HYDRA G i czego możecie się po niej spodziewać.

A jeszcze niżej zapraszamy Was na specjalnie przygotowaną stronę, w której poznacie więcej szczegółów na temat naszego nowego sprzętu.


Kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz