HYDRA-G to zdalny i kompaktowy wysokorozdzielczy system radarowy wczesnego ostrzegania i monitoringu w czasie rzeczywistym : budynków, zapór , tuneli, osuwisk , a także infrastruktury górniczej.

Interferometr HYDRA G

System zapewnia technologię radarową o wysokiej dokładności i rozdzielczości o zasięgu 800 metrów. HYDRA-G wykorzystuje najnowocześniejszą technologię ArcSAR, gwarantując tym samym szerokie pole widzenia  z wysoką rozdzielczością przestrzenną oraz pełną informację o przemieszczeniach podawanych z submilimetrową dokładnością, aktualizowaną co 30 sekund.

Kamera HD działająca w paśmie widzialnym i podczerwonym  zapewnia możliwość obserwacji obiektu niezależnie od panujących warunków.

 

Wiodące w branży oprogramowanie HYDRA Guardian zapewnia łatwe w użyciu i potężne narzędzie do wizualizacji i interpretacji danych radarowych oraz umożliwia analizę trendów przemieszczeń obiektu i jego pochylania. Co więcej, interferometr zaopatrzony jest w oprogramowanie SurfScan , dedykowane do analizy przemieszczeń i deformacji w czasie rzeczywistym budynków i infrastruktury górniczej.

idsGeoRadarLogo

Geoline jest autoryzowanym dystrybutorem, należącej do HEXAGON, marki IDS w Polsce.

Korzyści z używania interferometru 

 

Technologia bezinwazyjna:  brak ingerencji w monitorowany obiekt

Wysoka rozdzielczość przestrzenna: detekcja najmniejszych przemieszczeń z submilimetrową dokładnością 

Wysoka częstotliwość akwizycji: wykonanie pełnego skanu 360 stopni w maksymalnej rozdzielczości w niespełna 30 sekund

Szerokie pole widzenia: jednoczesne śledzenie tysięcy punktów badanego obiektu

Kompaktowe rozwiązanie: łatwość transportu i instalacja przez jedną osobę 

Wyniki na miejscu: natychmiastowe przetwarzanie danych dostarczanych w czasie rzeczywistym

Trójwymiarowa prezentacja i wizualizacja danych: dla ułatwienia interpretacji danych monitorowanego obszaru

Szerokie spectrum zastosowań przy niskich kosztach konserwacji: minimalna ilość części ruchomych i prosta konstrukcja gwarantują solidność i maksymalną dostępność w trudnych warunkach środowiskowych.

Oprogramowanie HYDRA GUARDIAN

Automatyczna korekcja atmosferyczna
Generowanie zdefiniowanymi alarmów
Wiele kryterów alarmowych
Powiadomienia e-mail i SMS
Interaktywna obsługa danych 3D
Eksport do oprogramowania (CAD/GIS)
Import DTM

Zapraszamy

Adrian Nazar

Manager Projektu

GeoMagazyn

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu. Tu będziemy informować o nowościach ze świata geodezji, sprzęcie, jego zastosowaniu. Zwięźle, krótko i przystępnie, ze szczyptą humoru.

Twojego adresu mailowego użyjemy tylko po to, by przesyłać świeże wiadomości i informacje dotyczące geodezji. Twoje dane, będą też przez nas używane do tego, aby, od czasu do czasu, dostarczyć porcję specjalnie przygotowanych, dostosowanych do Twoich preferencji reklam.

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na powyższe działania. Dane te będą przechowywane w systemie mailingowym o nazwie MailerLite. Szerzej o sposobie w jaki przechowujemy Twoje dane dowiesz się w polityce prywatności.